Přístupy : Dnes 13 / Online 1 člověk        Chat:        Tomb Raider - DXTre3D Editor Poslední aktualizace : 2.9.2010       

Iraq Sacred Place TR-4

pokud si nevíte rady, určitě vám s tímto levelem pomůže tento návod

Iraq Sacred Place

Irák - I.část
Na začátku zlikviduj dva nepřátele,zatáhni za provaz v pravém rohu.Jdi do otevřených dveří a hned zahni doprava.Zabij dalšího maníka a na růžovém dvorku vytáhni pushable.Pod zeleným flakónem je puzzle.Jdi s ním na konec růžové chodby a otevřenými dveřmi na další dvorek. Jdi do pravého rohu a zatáhni za páku.Otevřenými dveřmi dovnitř a dej se vpravo ,zaběhni rychle do otevřené béžové chodby ,hned zahni do malého rohu vpravo a zatáhni za páku.Vyřítí se na tebe 2 hořící hlavy.udělej přemet stranou a pak rychle uskoč dozadu a zavěš se! Spusť se dolů a rychle do vody.pak vylez na nižší kvádr a dřepni si .Podlez průlez,a zadem se svez dolů a drž se .Přeručkuj a zatáhni za páku.Zpátky nahoru ,do béžové místnosti ,zatáhni za zpřístupněné páky a jdi do další místnosti. Tady jdi vlevo na výstupek a jdi si pro louč.Napřed ji ale obejdi a zatáhni za páku.Pak si ji vezmi a rychle z ochozu dolů,tam zahoď! louč a skoč do napuštěného bazénku ,tím se zbavíš dalších hořících hlav.Proplav do místnosti z pákou ,zatáhni za ni a zpátky pro louč. Teď jdi do žluté místnosti se zavřenýma dveřmi ,za rohem si zapal louč a zapálením pochodně vedle dveří si je otevřeš.Chodbou rovně a teď budeš skákat .Napřed musíš z prvního modrého stupínku vlevo,pak ne ten protější ,a ještě ten naproti a k páce.Uprostřed by ti měl zbýt jeden stupínek přes který se vrátíš zpátky .Zatáhni za páku a kamera ti ukáže otevírající se dveře v růžové chodbě.Jdi tam ,posuň na místo pushable a vezmi si páčidlo.Jdi s ním zpátky ,jak jsi před chvílí skákal a otevři modré dveře.
Nelez na podlahu,na vyvýšeném místě si vyskoč nahoru a přeručkuj si pro hvězdu.Jdi s ní do růžové chodby.Ve velké zelené místnosti si dojdi do levého rohu pro lékárnu otevřou se ti dveře v pravém rohu.Jdi tam ,seber si světlice a otevřenýma dveřmi dolů.Zabij pár škorpiónů a vezmi si lékárnu.V pravém rohu je poklop.Jím dolů a nestoupej na podlahu.Přeskákej do levého rohu k dalšímu poklopu,Jím zase dolů po skluzavce ,v polovině se ale musíš odrazit a skočit se záchytem. Přeručkuj do bezpečí. Tady musíš přeskákat načasované raisingy.Potom do průlezu a po schodech k poklopu ve stropě,Nahoru a do barevné chodby .Dřepni si a rozhoupej střílením závěsnou páku.Pak jdi do tmavé vysoké místnosti a vyšplhej a přeskákej nahoru a do otevřených dveří.Tady jdi do otevřené místnosti.V pravém rohu nahoru po tyči ,pak na úzký ochoz rozhoupat páku,zpátky na široký ochoz kde u sloupu můžeš skočit na skákací páku a do vody pro puzzle.Umísti puzzle na správné místo a jdi dál.Tady musíš přeskákat podle odlišného odrazu na druhou stranu.Pak jdi do červené chodby nahoru,skrze řetězy a jsi na konci.
Irák – část II
V první místnosti rozstřelte vázu na zemi,a otevřenými dveřmi jděte k poklopu.Zvedněte ho jděte do první části tohoto levelu.
Zahrada.
Otvorem po poklopu sejděte dolů,v první místnosti si vezměte světlice.Pak do první malé zahrádky.Zabijte vosu a za fontánkou si vezměte zaměřovač.
Tmavou chodbou dále do další malé zahrádky,zase zabijte vosu a za rohem je lékárna.
Teď po schodech dolů,zabijte 3 psi ,vezměte si náboje a zatáhněte za páku ,otevřou se vám dveře.Tady pozor na odlišné textury.pokud si chcete zkusit co se stane,uložte si pozici a přejděte je.Pokud ne, přeskákejte do vetší zahrady a tam ve vodě najdete revolver.
Teď se vraťte do úplně první místnosti a pomocí zaměřovače rozstřelte vázu nahoře.Otevřou se vám dveře do hlavní místnosti.Skočte dolů do vody ,vylezte ven a rozstřelte mřížky ve vodě.Jediným otevřeným průplavem vpravo se dostanete do další části.
Šedá část
Vylezte z bazénku a rozhlédněte se .Před vámi je otevřená místnost,ale s momentálně nepřístupnou plošinkou a „vřící“ vodou.Tak tam zatím ne .Jděte k levému sloupu a zmáčkněte páku.Spustí se kamera.Po jejím ukončení jděte co nejrychleji ukázanou cestou ke kříži ,aby jste se zbavily wraitha/létací hlavy/.
Vraťte se dolů a šoupněte nenápadnou posouvací kostku.Vezměte si granátomet/budete ho potřebovat/a zatáhněte za páku ,zpřístupní se vám ta plošinka uprostřed vody.
Skočte na ni,pak si stoupněte k její zadní části,stoupněte si rovně a natočte se mírně vpravo.Rozeběhněte se a skočte.Opatrně projděte chodbou a připravte si granátomet.
Vyběhněte po schodech a vylezte nahoru.Hned taste ,vyřítí se na vás obří pavouk.
Pak posbírejte užitečné věci a jděte do vysoké tmavé místnosti.Ale s pistolemi ,jsou tam ještě pavouci.Dále se ocitnete na okraji dlouhé úzké místnosti s propastí.Také tam hoří ohně ,které je třeba vypnout,Najděte páku a vypněte je .Pak přeskočte do průrvy nad propastí a přeručkujte na místo ,kde byly ohně.Jsou tam otevřené dveře a páka.Po jejím zmáčknutí se vám tam objeví provaz ,přeskočte na druhou stranu a vezměte si první puzzle.A teď zpět do hlavní místnosti.
Vložte puzzle a otevřou se Vám v průplavu dveře.
Modrá část
Proplavte kanálkem,pozor na vyjíždějící ostny.Vyplavete v modré místnosti.Ve druhé modré místnosti je zase jeden nenápadný posuvný blok ,odsuňte ho ,jsou tam ale zatím ještě zavřené dveře.Vraťte se do první modré místnosti ,najdete tam ještě jednu posouvací věc.Když se pořádně rozhlédnete ,zjistíte ,že tento předmět musíte došoupat do patra nad druhou místností.Takže v první místnosti zatáhněte za provaz/pulley/.Vysune se vám ve vodě v první místnosti kvádr,díky němuž dostanete průhledný pushable do druhé místnosti.Přesuňte ho na modrý sektor a vpravo zase zatáhněte za další provaz,vysune se další kvádr a s ním se dostane nahoru i průsvitný pushable.Opět ho přesuňte na modrý sektor a zatáhněte za poslední provaz nahoře na plošince.A teď dotlačte průsvitný pushable na cílový sektor.Otevře u se Vám dole ty dveře do zatopené místnosti.Vydejte se tam ,ale pozor je tam silný proud.Mezi sloupy jsou páky ,které vám otevřou vchod za první modrou místností.Zatáhněte za obě páky a vydejte se do otevřených dveří.Tady za roh a koukněte nahoru.Musíte vyšplhat až skoro k horní plošince, a pak udělat salto vzad se zachycením ,pak šikmo nahoru na horní plošinku k provazu ,zatáhnout za něj ,zpátky a dozadu a ke zpřístupněné páce ,která vám dole otevře dveře k druhému puzzle.Zpět do hlavní místnosti a vložte druhé puzzle.Otevřou se vám v levém průplavu dveře do poslední části.
Žlutá část
Vyplavte nahoru a rozhlédněte se .Zjistíte , že do dolní části ,kde hoří ohně nemůžete.
Takže u prvního sloupu vyšplhejte a vyskočte na sloup.Skočte naproti a pozor na průsvitné části,bortí se.Nalevo jsou zavřené dveře ,napravo nikoliv ,tak se tam vydejte .Překonejte kývající se ostří a zatáhněte za páku,vyřítí se na vás ohnivé hlavy,tak honem do vody,Pak se vraťte nahoru a k otevřeným dveřím .tady musíte překonat jezdící ostří a dostat se k poklopu na stropě.Vylezte nahoru ,pákou si otevřete dveře.Projděte do další místnosti a napřed rozstřelte malou mřížku a vydejte se do místnosti .Pozor na odlišné sektory ,aby jste se dostali k páce,Přeskákejte po těch správných,zatáhněte za páku a vraťte se do malé místnosti. .Otevřenými dveřmi skočte na velkou plošinku.Z té rozstřelte zástěny výklenků,kde jsou páky. Zatáhněte za obě páky ,otevřou se vám poslední dveře.Skočte tam ,zatáhněte za páku a rychle skočte na plošinku.Výtah vás vyveze nahoru .Rozstřelte zábradlí a vyskočte nahoru,vpravo na vás čekají přesýpací hodiny ,prý mají kouzelnou moc .A pohádky je konec.

Návod pro vás připravila ---Nella---

Menu - Tomb Raider - DXTre3D Editor