Přístupy : Dnes 73 / Online 1 člověk        Chat:        Tomb Raider - DXTre3D Editor Poslední aktualizace : 2.9.2010       

Kočičí oči TR-4

pokud si nevíte rady, určitě vám s tímto levelem pomůže tento návod

Kočičí oči

Lara začíná tento level tím, že se otočí doprava a přeleze nebo přeskočí zvýšenou podlahu a běží chodbičkou mírně do kopce. Chodbička ji po otočce dovede do další místnosti, kde seskočí na dno (zatím bezpečné) a posbírá si věci. Pro další postup musí aktivovat dvě spouště, pohled kamery ukáže otevírající se dveře a další cestu. Skoky a ručkování je klasika, jen na šikmině se musí hbitě odrazit a skočit vzad. Pozor, nepadat, dole jsou trny. Je v další chodbičce, kde v ohybu aktivuje další dveře a kamera prozradí postup, následuje skluz do startovní místnosti. Džbány občas ukrývají věci, tak Lara střílí ve stoje nebo v kleče.
V místnosti se sloupy lze získat spoustu věcí a tak se snaží. Vyhledá puklé sloupy a spouští si aktivuje dveře ve startovní místnosti, cestou zpět si velmi pečlivě prohlédne sloupy a jejich hlavice, ornamenty jí ukážou bezpečný postup. Řádně vybavena z nově otevřené chodby (léčivo a zbraně), přeskáče po vybraných sloupech a pokračuje dál. Prozkoumá obsah džbánů a skočí do vody. Pohled kamery jí nezajímá, na dně nalezne otvor kousek od padlého sloupu. Nadechne se na podvodní cestu, zatopená chodba se po chvíli lomí napravo a za okamžik má možnost vyplout na hladinu. Posbírá bonusy a zjistí, že se jí ve startovní místnosti zpřístupnila další chodba. Vyšplhá a sklouzne mezi sloupy. Řádně vybere zbraň a navolí výbušnou munici, potká se s nepřáteli. Po skolení protivníků si dojde pro vydatnou odměnu. Známou cestou přes bezpečné sloupy se opět vydá k vodnímu tunelu, ale boční chodba je odhalena, proto pokračuje ukázkou kamery.
Doplave do nové lokace, kde získá volnou i skrytou munici a řádně se rozhlédne. Prozkoumá strop a pokračuje nápovědou kamery. Po vyhledání podlahového spínače je opět upozorněna jak dál a tak se jí zpřístupní dva šikmé chodníky, které jí navedou ke stropu. Cesta je jasná, nepadat. V dutém sloupu má potřebné věci, proto si tam odbočí, pak naskočí a pokračuje do rohu místnosti. Zde už ví, co dělat a akce je potvrzena pohledem. Pak sklouzne šikminou, nebo skočí přes trny. Skok jí ubere život, skluz i průzkum dutého sloupu probudí několik záhrobních protivníků, ale Lara ví jak na ně. Druhé dveře si otevře podobným ručkováním, cestou vyzvedne munici a jde dál. Cesta dál je volná.
Po prozkoumání džbánů skočí do vody a prohlédne si stěny. Objeví zde tři předměty, zatím je nebere a prozkoumá strop. Nalezne svislou šachtu s ornamenty, zapamatuje si ji a pak se jde nadechnout. Po řádném nádechu se vydá doleva a hbitě sebere věc a pokračuje dále. Pod vodou kličkuje mezi padlými sloupy. až vyplave v místnosti, kde má kromě munice i modrý kámen. Posbírá věci a plave zpět na výchozí místo na vzduch. Znovu se ponoří a napravo vezme zbraň a kousek dál další věc. Místo si pamatuje a plave pro nádech. Po nádechu proplave tunýlkem, kde vzala věc a šikovně kličkuje zaplavenou chodbou plnou padlých sloupů s dostatečnou rezervou je v další místnosti. Zde se vytáhne na břeh u nové zbraně a munice zkontroluje výzbroj a jde pro další věci a druhý modrý kámen. Protivníky skolí. Lasersight je pro zpestření střelby. Lara se vrátí zpět a je ve velké nádrži. Pečlivě si prohlédne dno a postavení symbolů. Vyleze na břeh, posbírá drobnosti a zbaví se nepřátel. Prozkoumá džbány a pokračuje šikmým chodníkem. Je opět varována kamerou a tak ví, kam šlápnout a kam ne. Cestou k nádrži se zbaví oponentů, skočí do vody a plave k šachtě s ornamenty. Vypluje, čtvero dveří je otevřeno, proto pokračuje šikminou opatrně vpřed. Následuje skluz do nové místnosti.
Zbaví se nepřátel a po průzkumu zjistí, že pokud zapomněla modré kameny musí se vrátit po zdi zpět. Pokud je má, pokračuje po stropě dál. Sešplhá do místnosti, prozkoumá, co se dá vzít a otevře si dveře. Proběhne se po písku, skočí do fontány a značky jí vedou až k novému modrému kameni. U druhé fontány získá podobným způsobem další modrý kámen a tak nyní přeskáče po sloupech po obou stranách budovy ke stropu a otevře si dveře chrámu. Dva kameny, dva zámky, opět pár nepřátel a to je konec.
P.S. Přeskočte dva čtverce před posledními dveřmi, tak aby nevzplály ohně přeskočte ukončovací čtverec s bonusem a hledejte, určitě najdete.

Návod pro vás připravil ---Hofer---

Menu - Tomb Raider - DXTre3D Editor