Přístupy : Dnes 42 / Online 1 člověk        Chat:        Tomb Raider - DXTre3D Editor Poslední aktualizace : 2.9.2010       

Sakul House TR-3

pokud si nevíte rady, určitě vám s tímto levelem pomůže tento návod

Sakul House pro TR-3

Lara se objeví v místnosti, kde má po pravici červenou postel s nebesy. Na protější stěně vedle Hifi soupravy je tlačítko, které zmáčkne a tím se dostane ven z místnosti. Na chodbě přímo proti ní jsou dveře, které však nemají vypínač. Sem se bude Lara muset posléze vrátit. Kromě těchto dveří, jsou zde i další, které jdou otevřít pomocí vypínačů umístěných na stěnách. Nicméně v těchto místnostech nic není a tak se Lara může vydat po schodech do přízemí.
Po seběhnutí schodů se ocitne v malé chodbičce se dvěmi vypínači na stěnách. Pokud je stiskne, otevřou se dveře vedle nich. Vběhne do místnosti, která je přímo proti schodišti, dostane se do místnosti s botníkem a zavřenými dveřmi. Momentálně nemůže tyto dveře otevřít a tak se vrátí spět do malé chodby. Zde může vejít do místnosti s WC, ale tam také nic není. Naproti WC je další místnost (kuchyň). Kuchyní může proběhnout a podívat se z okna na zahradu. Poté může pokračovat dál napříč kuchyní a dostane se ke schodišti, které vede do sklepa, nebo ho mine a dostane se do rozlehlého obývacího pokoje.
Nyní se Lara vrátí ke schodišti a seběhne do sklepa. Pokud se dá pod schodištěm vlevo, dostane se do garáže se dvěmi čtyřkolkami. Odtud vede další chodba, kde je na pravé stěně tlačítko a na konci klíčová dírka. Stiskne tlačítko a tím si otevře dveře. Vstoupí do místnosti a tam vpravo na stěně zatáhne za špatně viditelnou páku. Přepne se kamera, která jí ukáže otevírající se dveře. Nyní se Lara vydá z této místnosti. Pokud se dá lehce vpravo dostane se do místnosti s modrými stěnami. Touto místností proběhne vlevo a dostane se k zavřeným dveřím. Tyto dveře si otevře tlačítkem po pravé ruce, v temné části chodby. Vejde do tmavé místnosti a dá se hned vpravo. V rohu místnosti sebere krabičku světlic. Nyní vyjde ven z této místnosti a dá se vpravo a pak vlevo po schodech nahoru.
Nahoře zabočí vlevo, proběhne kuchyní, zase vlevo a po schodech do prvního patra. Zde se vydá ke dveřím, které nemohla prve otevřít. Tyto dveře jsou nyní otevřené a tak se Lara může vydat na půdu.
Po žebříku vyleze na úroveň dřevěné bedny po levici. Skočí salto vzad, čímž se dostane na půdu. Nyní si musí dřevěnou bednu dostrkat pod římsu. Poté se pomocí bedny na tuto římsu dostane, kde na konci u stěny najde klíč. Ještě než se Lara vrátí z půdy, může si pod bednou, která je hned vedle vchodu nalézt pistole. Musí si trochu pohrát s těmi bednami okolo sloupu. Lara se vrátí spět až do sklepa, ke klíčové dírce. Zde použije klíč, který našla na půdě a tak se dostane na zahradu.
Na zahradě se vydá rovnou do malého baráčku na konci. Uvnitř zatáhne za obě bedny a odtáhne je jednou od zdi. Poté se přes malou zítku vlevo dostane za tyto bedny a zatáhne za páku na zdi. Kamera ji ukáže otevírající se dveře v domě. Lara se vrátí z poza beden a pokud stojí čelem ven z baráčku, má po levé ruce průchod do další místnosti, který je ale zatarasen bednou. Bednu posune vpřed a vpravo stiskne tlačítko. Uslyší zvuk otevírající se zahradní branky. Vyběhne ven z domečku a zabočí vlevo na kamennou cestičku, po které doběhne až ke zdi. Zde má po pravé ruce vchod do bludiště. Proběhne jím až na konec, kde zatáhne za páku. Uslyší, jak se otevírají dveře. Vrátí se k baráčku, kde se otevřeli dveře do sklepa. Zde musí potahat bedny tak, aby se dostala úplně vpravo do rohu, kde je pod bednou skrytý další klíč. Nyní se Lara vrátí do velkého domu do přízemí, do chodby s trofejí Tiranosaurovy hlavy.
Zde je vlevo chodbička s botníkem, kde už byla prve. Nyní jsou zde však otevřeny dveře, za kterými je klíčová dírka. Zde Lara použije klíč, čímž se jí otevřou poslední dveře a ona může opustit dům. Pokud nyní Lara seběhne po schodech dolů je tu konec levelu.
Následují závěrečné titulky.

Návod pro vás připravil ---Sakul---

Menu - Tomb Raider - DXTre3D Editor