Přístupy : Dnes 140 / Online 1 člověk        Chat:        Tomb Raider - DXTre3D Editor Poslední aktualizace : 2.9.2010       

Mikro levely

zahrajte si nějaký ten Mikro level

V této sekci najdete několik Mikro levelů. Co to vlastně mikro levely jsou? Jde o levely, které jsou značně omezeny na počet editorových místností a je na autorovi levelu, aby maximálně využil to málo, co má k dispozici. Zároveň takovíto level není příliš časově náročný, jak pro samotného autora, tak pro hráče. Pokud by jste chtěli také skusit vytvořit svůj Mikro Level zde jsou technické požadavky, které musí váš level bezpodmínečně splnit:
1. Maximální počet místností (editorové) je 5. Pokud budete ve vašem levelu používat i vodní místnosti je maximum o jednu místnost větší a to 6. Dále je možné počet navýšit, pokud váš mikro level bude obsahovat alternované místnosti. Každá alternovaná dvojice místností se v tomto případě počítá jako jediná místnost. Avšak máte k dispozici pouze 2 dvojice alternovaných místností. Celkový počet místností na projekt tedy nesmí nikdy přesáhnout 8 místností. Uvedu malý příklad. Máte level, kde nepoužijete vodní místnost a tím pádem máte k dispozici pouze 5 místností. Dvě z těchto pěti budou alternované a tak můžete použít celkem maximálně 7 místností. Pokud by jste alternovali pouze jedinou místnost je maximum 6. Myslým, že ohledně maximálního počtu místností je naprosto jasno.
2. Level musí obsahovat startovní a ukončovací pozici. Ukončovací Trigger musí být dostupný až po odehrání nějaké zápletky v levelu. Není možné ukončit level pouhým přeběhnutím na druhou stranu místnosti.
3. Žádná další omezení nejsou.
4. Level musí být dodán včetně všech náležitostí. Tím se myslí Script, veškeré hudební stopy, spouštěcí soubor, načítací obrázky (pokud jsou). Prostě vše, aby se level dal přímo spustit a hrát bez nutnosti hráče cokoli doplňovat. Mikro level lze dodat formou samoinstalačního balíku. Výce informací v diskusi.

Peru Adventure

DOWNLOAD  (31,0MB)  Autor - Razzi   První část hry TR-4 TRLE   Zveřejněno: 21.9.2008   HomePage
 
Konečně jsem se dočkal a je tu nový mikro level. Myslím, že je opravdu zdařilý a na to jak je omezen velikostí si užijete něco kolem 30 minut pátrání a řešení zajímavých puzzlů. V tomto levelu byl značně upraven exe soubor a tak si užijete nových efektů ve formě například ohně, který vypadá celkem zajímavě.
 
Počet tajemství (secretů) - 0
Doba hraní - 0:30hod
Hodnocení - 6/10
Návod
 
Další obrázky z levelu:
 
           

Sakul Mikro Level - 01

DOWNLOAD   (13,0MB)   Autor - Sakul    Určeno pro hru TR-4 NG    Zveřejněno: 26.4.2008    HomePage
 
Protože jsem si Tyto Mikro levely vymyslel musím jít příkladem a tak tu máte takovou ukázku, jak to může vypadat. Tento můj level se skládá pouze ze 2 místností a myslím si, že jsem z toho mála vyždímal maximum. I když by se dalo ždímat trochu výce, jako inspirace by to mělo stačit. Level běží na NG enginu, takže je to moje taková první vlaštovka. Takže se do toho puste a napište jak se vám to líbí.
 
Počet tajemství (secretů) - 0
Doba hraní > 0:15hod
Návod YouTube 1     Návod YouTube 2     Návod HG Part1     Návod HG Part2     Návod HG Part3     Návod HG Part4
 
Další obrázky z levelu:
 
           

Menu - Tomb Raider - DXTre3D Editor