Přístupy : Dnes 19 / Online 1 člověk        Chat:        Tomb Raider - DXTre3D Editor Poslední aktualizace : 2.9.2010       

Tools (stránka-2)

krom editoru budete potřebovat několi těchto prográmků

V této sekci se nachází poměrně mnoho pomocných programů, které jsou nutné pro tvorbu vlastních levelů, na trochu vyšší úrovni. Dají se jimi editovat předměty, textury, scripty a mnoho dalšího. Nechybí ani programy pro tvorbu a editaci animací, nebo pro vytváření vlastních předmětů.

<<< Na předchozí stranu     Na další stranu >>>

TRWest v2.0

DOWNLOAD   (0,08MB)

Hlavní důvod proč jsem se rozhodl tento prográmek zde umístit je skutečnost, že umí převádět soubory English.dat a Script.dat na soubory English.txt a Script.txt. Což rozhodně oceníte, pokud se potřebujete podívat, jak je napsaný script některého levelu.

 
 

Kompilátor Scriptu TR-4

DOWNLOAD   (1,00KB)

Lehce poupravený Bat soubor pro kompilování Scriptů.

 
 
 
 
 

TRC Script

DOWNLOAD   (0,17MB)

Jde o TXT verzi scriptu z TR-5, všetně programu pro kompilaci. Budete ho potřebovat, pokud chcete vytvářet levely do tohoto dílu TR.

 
 
 
 

S44 v1.0

DOWNLOAD   (0,50MB)

Jednoduchý prográmek od Mira na editaci scriptu do TR-4. Pokud vám editace TXT dokumentu přijde příliš složitá a nepřehledná, tento prográmek se vám bude určitě líbit. Velmi snadno pouhým vyplněním kolonek v programu vytvoříte Script dle vašich představ.

 
 

TombPC Editor v1.2

DOWNLOAD   (0,36MB)

Vytváříte-li levely do TR-2, nebo TR-3, jen těžko by jste se obešli, bez tohoto prográmku na editaci Scriptu. V této verzi je již vyřešen problém na Windowsu XP s prosvítáním pozadí skrze dialogová okna programu.

 
 
 

FexInspect v1.1

DOWNLOAD   (0,77MB)

Tento program jistě ocení všichni autoři levelů, protože ti občas potřebují zjistit, jak je co v levelu jiného autora uděláno. A právě k tomuto dolování informací z levelů je tento program určen. Pro ty, kdo se vyznají v DXTre3D editoru nebude problém se v tomto programu zorientovat. Také se dá s výhodou využít, když nevíte kudy kam v nějakém tom levelu.

 

FexInspect SK v1.1 Rev0

DOWNLOAD   (0,40MB)

Jak již název napovídá jedná se o obdobu spíše možná doplněk FexInspectu. Opět je nutné ho nahrát do adresáře s FexInspectem, aby korektně fungoval. Řekl bych, že velmi zajímavě rozšiřuje možnosti prohlížení a případné editace již hotových levelů.

 

TrPlayer v0.1

DOWNLOAD   (3,64MB)

Výborný prográmek na prohlížení a procházení levelů. Je to něco podobného jako v TRLE prewiev, akorát mnohokrát lepší.

 
 
 
 

Room Viewer v5.0 R3

DOWNLOAD   (0,35MB)

Další prográmek ideální k prohlížení hotových levelů. Mimo jiné dokáže zobrazit nasvětlovací body a některé další vychytávky, které jiné programy neumí.

 
 
 

TR2 a TR3 SFX Converter

DOWNLOAD   (0,03MB)

Pokud si potřebujete upravit něco v SFX souboru ve hrách TR-2 a TR-3 stačí použít tento prográmek. Nejprve je nutno soubor dekompilovat (extract), poté upravit a zase zkompilovat (build).

 
 
 

TR4-(TRLE) Audio renamer

DOWNLOAD   (0,01MB)

Pokud potřebujete použít Audio stopy z originál TR-4 do TRLE je potřeba je přejmenovat, aby byli kompatibilní s TRLE enginem. Ruční přejmenovávání je poněkud zdlouhavé a tak zde pomocí tohoto souboru (_RENAME_ALL) je můžete přejmenovat najednou.

 
 

TR-5 Flags

DOWNLOAD   (0,28MB)

Tento jednoduchý prográmek slouží k úpravě flagů v TR-5. Je možné si jednoduše v levelu zapnout déšť, sněžení, nebo mladou Laru.

 
 
 
 

 

<<< Na předchozí stranu     Na další stranu >>>

Menu - Tomb Raider - DXTre3D Editor